Kaz eti nerede satılır

  • Yazar

Kaz eti nereden alınır Kars kurutulmuş kaz eti Ardahan kurutulmuş kaz eti Gebze kaz eti

Kaz eti pişirme yöntemleri ile ilgili sitemizde bir çok yemek tarifi ve yönteme kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca kazlarımızın sizin mutfağınıza girme serüveni ne yedikleri nasıl kesime alındıkları nasıl temizlenip nasıl kurutuldukları ile ilgili detaylı bir kaz eti sipariş serüvenini sitemizde siz takipçilerimiz ile paylaşmıştık. Bu yazımızda sizlere kaz eti alımlarınız ile ilgili bazı detaylardan bahsetmeye çalışacağız. Çünkü bazılarınız eminiz ki komşunuzdan yada size yakın yerlerde ki kaz üretim yerlerinden KURUTULMUŞ kaz eti alacaksınız , Bilindiği üzere Türkiyede kazı ile meşhur iki ilimiz çok ön plana çıkmıştır. Bunların başında Kars kaz eti dir. Eğer ki bu yöreye özel bir lezzet deneyimi yaşamak istiyor iseniz Tanıdıklarınıza yakın çevenize Satılık Kars kaz eti temin eden birileri varmı diye sormayı deneyerek ürünün en organik ve ilk üreticisine ulaşabilirsiniz. Aslında Kars kaz eti nin meşhur olmasının sebebi etin işleme hali ile ilgilidir. Yani kazın kesim sonrası uygalandığı işlemler , örneğin süzülme sonrası kaya tuzu ile salamura edilip kış güneşinde gündüz , gecede ayazında kurumaya bırakırlar , bu işlemi genelde dışarıda askı yöntemi ile uygularlar.


Ayrıca Kaz eti denince akla ikinci gelen ilde Ardahan kaz satışı ile meşhur Ardahan kaz etidir. Aslında onlarda benzer yönetmi kullanırlar tek farkları bazı bölgelerinde askıda ki kazları sonrasında pres gibi ezip içi açılmış kitap gibi sandıklara koyarlar ve tekrardan tuzlarlar ki uzun bekleme süesine dayanabilsin. KURUTULMUŞ kaz eti olabilmesi için ne kadar uzun kalırsa o kadar kurumuş ve o kadar et içinde ki suyu salmış ve lezzeti de bir o kadar katlanmış olur. Ayrıca Gebze kaz eti ile meşhur bir başka bölgedir , bu bölgede de kaz eti yaygın olarak tüketilir. Anlaşılan o ki Kars ve Ardahan bölgelerinden Gebzeye gelenler bu alışkanlıklarını da yanlarında getirmişler. Fakat tüm bu saydıklarımız içinde sözel ve reel olarak kaz eti ürününe ulaşamıyorsanız Kaz eti nerede satılır Kaz eti nereden alınır Kaz eti nereden temin edilir diye internete bir sorayım dediğinizde karşınıza biz çıktıysak , doğru adrestesiniz demektir. Müşteri deneyimleri müşteri referansları öncesinde bizi terciğ eden binlerce ev ve onların yorumlarına sitemizin diğer sayfalarının altında ki yorum okumalarından ulaşabilirsiniz.
Türkiyenin her iline her köyüne her mutfağına steril organik kaz eti satışımız ve gönderimimiz mevcuttur. Yılların bize kattığı tecrübe ile sağlam paketleme yöntemi ile ürününüz elinize kargo yolu ile kolayca ulaşacaktır. Kaz eti siparişi için doğru adrestesiniz.
İLETİŞİM 0531 366 91 18

 

ARA 0531 366 91 18
WEB TASARIMCI