İstanbul kaz eti

İstanbul kaz eti İstanbul kaz eti sipariş Organik doğal kaz eti siparişi

İstanbul kaz eti ve İstanbul kaz eti sipariş Merhabalar bu yazımızda sizlere gönderdiğimiz ürünlerin kısa bilgisini beslenme şartlarını kesim şartlarını ve size ulaşım şartlarını ele alacağız.

İlk olarak şunu belirtelim ki. Bu site kazcım.com sitesinin uzantısıdır. 10 yıldır prakende kaz eti ürünleri satışı gerçekleştiriyoruz. Sitemize yapılan saldırıdan sonra , bizle daha kolay ulaşmanız için yan sitemizi sadece İstanbul kaz eti satışı üzerine aktif hale getirdik.

Biliyoruz ki internetten ürün almadan evvel satıcıya güven gerekli. Bu sebep ile yazının sonuna ana sitemizde ki referans ve müşteri yorumlarını okumanız için link bırakacağız. Bu linke tıklayarak açılan site içerisinde birçok sayfa ve yazının altında bizleri tercih eden ve bizlerden daha önce kaz eti ürünü almış. Kişilerin olumlu ya da olumsuz yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Satışa sunduğumuz kazlar tamamen doğal yaylım ile yeşil alan salımı büyütülmüş hayvanlardır. Mart nisan ayında çıkan civcivlerimizi 21 günlük olduklarında doğal yaylım mera yaylımına salıyoruz. Bu alanlarda bir çok doğal yeşil ot tüketimi yapıyorlar. Kasım ayında da kesim öncesi 15 gün evvel , kapalı alana alıyoruz. Bu alanda özellikle etinin yumuşak ve iç yağ oranı tatmin edici orana gelsin diye arpa ve mısır ile besiye alıyoruz.

İstanbul kaz eti sipariş diye yazdığınız da karşınıza çıkan bu sayfa ve bu sayfada satışa sunulan tüm kaz eti ürünleri doğal organik şartlarda beslenmiştir. Bunun eminliği içinde ürün alabilirsiniz. Sayfa altında ki mavi linke tıklayarak İstanbul de bizi daha önce tercih etmiş müşterilerimizin yorumlarını ve geri dönüşlerini okuyabilirsiniz.

Besi sonrası steril olan kesim yerlerimizde kazlar kesilmekte ve sonra kuru yolum ile yoluma alınmaktadır. Sizlere gönderdiğimiz kaz eti ürünleri , yurt dışından şoklanmış gelen ve saatlerce kaynamış su içinde tutularak yolunan kazlar değildir. Biliyoruz ki çok uzun süre kaynamış suyun içinde kalan kaz , bağırsak gevşemesi sonucu yenilmeyecek hale gelir. Biz bu sebep ile kuru yolumu tercih ediyoruz.

Yolum sonrası Güzelce yıkanan kaz , süzülmek üzere askıya alınıyor. Askıda 1 saat bekledikten sonra , tuzlanıp tekrar askıya alınıyor ve yaklaşık 7 gün tuzlu halde askıda kalıyor. Böylece ürünün kuruması sağlanıyor. Beklenen kurutulmuş kaz eti tadını ve lezzetini vermesi için bunu yapmak şart.

Sonrasında askıda bekmiş tuzlu kazlarımızı sipariş üzerine , gönderim öncesi en az 48 saat önce derin donduruculara koyuyoruz. Böylece kargo ömrü en az 7 güne çıkmış oluyor. Bizden aldığınız ürünler şoklama olmadığı için , parça parça kullana bilir , kullanım sonrası geri kalan kısmını tekrar derin dondurucularda muhafazaya alabilirsiniz.

Sipariş sonrası ürünler dolaptan çıkarılıp hava almayan paketlerine koyulmakta ve sonrasında vereceğiniz adrese gönderilmektedir. Yukarıda da belirtiğimiz gibi Türkiye de ilk hem üreten hem doğal olarak besleyen hemde direk tüketiciye bu ürünü sunan kurumuz. Bir çok bizi tercih eden müşterimizin referans vereceğimiz linkte mevcut.

Bunu belirtme sebebimiz şu = bazı arkadaşlarımız bizleri arayıp kapıda ödeme seçeneği olup olmadığını sormakta. Ürün et değil de başka bir şey olsa kapıda ödeme seçeneği olabilir. Fakat et gibi ürünler de bu biraz bizi zorlamakta. İlk yıllar bunu yöntemi denedik ve verilen adrese ürün gönderdiğimizde ürünlerin %30 u teslim alınmadı ve bize gelene dek kargo ömürleri doldu.

Sanırım ne demek istediğimi anladınız , bizler sizin güven sorununuzu ve bu konuda ki sorularını önemsiyoruz. Ve bu sebep ile linke tıklayarak hakkımızda gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Doğal kaz eti Organik kaz eti İstanbul kaz eti kalitenin adresi. Ürünleri bütün olarak satışa sunmaktayız. Bunun sebebi ise şudur = Gönderdiğimiz ürün bütün olmalı ki ne yediğinizi bilmelisiniz , parça olarak satış yapan bir çok sahtekar , insanlara kaz eti yerine parça ördek eti göndermekte. Bu sebep ile ürünler bütün olarak satıştadır.

2.500 gramdan başlayan ve 5.000 grama kadar bütün ürünlerimiz satışa sunulmakta. Ürünler kilogram üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünün sipariş miktarı ve değeri ne ise o kilogramda ürün gönderiyoruz. Tabi genel olarak birkaç yüz gram fazla olarak gönderiyoruz. Genel olarak Cuma günleri gönderim yapmıyoruz , malumunuz hafta sonu kargolar biraz yavaş çalışmakta , bu sebep ile Cuma alınan siparişler , pazartesi kargoya teslim edilmektedir.

Ürün kilogram fiyatımız 85 tl

İletişim 0531 366 91 18

 

İstanbul kaz eti sipariş Bağcılar kaz eti sipariş Yeni Bosna kaz eti sipariş Şişli kaz eti sipariş Beyoğlu kaz eti sipariş Arnavutköy kaz eti sipariş Silivri kaz eti sipariş Çatalca kaz eti sipariş

Not = İstanbul / Silivri / Büyükçavuşlu mahallesinde elden satış noktamız mevcuttur. Dilerseniz buradan gelip ürünü kendiniz de elden alabilirsiniz.

Ataköy kaz eti sipariş Nişantaşı kaz eti sipariş Aksaray kaz eti sipariş Altunizade kaz eti sipariş Balat kaz eti sipariş Cihangir kaz eti sipariş Beylikdüzü kaz eti sipariş

BU LİNKE TIKLAYARAK ANA SİTEMİZDE BİZİ DAHA ÖNCE TERCİH EDEN İSTANBULLU MÜŞTERİLERİMİZİN GERİ DÖNÜŞ REFERANS VE YORUMLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. https://www.kazcim.com/istanbul-kaz-eti/

Yazının bundan sonrası Semtlerin ve ilçelerin adlarından oluşan tanıtım yazısıdır. ARNAVUTKÖY kaz eti sipariş ATAŞEHİR kaz eti sipariş kaz eti sipariş AVCILAR kaz eti sipariş BAĞCILAR kaz eti sipariş BAHÇELİEVLER kaz eti sipariş BAKIRKÖY kaz eti sipariş BAŞAKŞEHİR kaz eti sipariş BAYRAMPAŞA kaz eti sipariş BEŞİKTAŞ kaz eti sipariş BEYKOZ kaz eti sipariş BEYLİKDÜZÜ kaz eti sipariş BEYOĞLU kaz eti sipariş BÜYÜKÇEKMECE kaz eti sipariş ÇATALCA kaz eti sipariş ÇEKMEKÖY kaz eti sipariş ESENLER kaz eti sipariş ESENYURT kaz eti sipariş EYÜPSULTAN kaz eti sipariş FATİH kaz eti sipariş GAZİOSMANPAŞA kaz eti sipariş GÜNGÖREN kaz eti sipariş KADIKÖY kaz eti sipariş KAĞITHANE kaz eti sipariş KARTAL kaz eti sipariş KÜÇÜKÇEKMECE kaz eti sipariş MALTEPE kaz eti sipariş PENDİK kaz eti sipariş SANCAKTEPE kaz eti sipariş SARIYER kaz eti sipariş SİLİVRİ kaz eti sipariş SULTANBEYLİ kaz eti sipariş SULTANGAZİ kaz eti sipariş ŞİLE kaz eti sipariş ŞİŞLİ kaz eti sipariş TUZLA kaz eti sipariş ÜMRANİYE kaz eti sipariş ÜSKÜDAR kaz eti sipariş ZEYTİNBURNU kaz eti sipariş

ARA 0531 366 91 18
WEB TASARIMCI