Bursa kaz eti sipariş

  • Yazar

Türkiye'nin Doğal organik ve güvenilir kaz eti satış noktası. Bursa'da kaz eti Bursa kaz eti Bursa da kaz eti sipariş

Bursa kaz eti ve Bursa kaz eti siparişin adresine hoş geldiniz. Bizler 10 yılı aşkın süredir Türkiye geneli kaz eti gönderimi yapan köklü ve yıllardır kendini siz müşterilerine ispatlamış güvenilir bir kaz eti hizmeti sitesiyiz.

Bizi ilk defa tercih edecekseniz sizlere kısaca kendimizden ve satışa sunduğumuz kaz etlerimizden bahsedeceğiz. Hala hizmette olan kazcım.com sitesinden binlerce bizi öncesinde tercih eden kişilerin alışveriş sonrası geri dönüşleri ve yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bursa Kaz eti ve Bursa kaz eti sipariş için öncelik ile en iddialı olduğumuz 2 konuya kısaca açıklık getirmek isteriz. ‘’ Kaz eti bizde neden ucuz ‘’ Bizler kendi anaçlarımızdan kendi civcivlerini üreten yıl boyu otlak ve merada bunları bakan ayrıca hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan bu siteden sizlere ürün tedariki yapmaktayız. Hem üretici hem de aracısız ürün tedarikçisi olduğumuz için Bursa kaz eti siparişlerinizi en ucuz şekilde sizlere ulaştırabiliyoruz.

Diğer bir konu olan Doğal ve organik kaz eti , yani doğallık. Bu konu da kısaca açıklama yapmak isteriz. Bizler kendi ürettiğimiz bu kaz civcivlerini otlak ve meralarda sonrasında biçim sonrası uçsuz buğday ve arpa tarlalarında gezdirip ve büyütüyoruz. Yani birebir kazların üretiminden kesimine ve sizlere ulasana kadar direk tüm işlemlerin uygulayıcısıyız. Bu sebep ile tedarik ettiğimiz Bursa kaz eti ve Bursa kaz eti siparişi ürününe çok güvenmekteyiz.

Tamamen sizlere şu teminatı veriyoruz. ‘’ Kazlarımıza asla ve katta kesit yem hazır yem verilmemektedir. Kazlarımıza ot ve otlak harici verilen yemler de direk köylünün tarlasından biçim sonrası tedarik edilmektedir. Zaten Kaz eti tadına baktığınızda , bu konuda sizde en az bizim kadar emin olacaksınız.

Kazlarımız kesim sonrası saatlik haşlamaya kesinlikle tabi tutulmazlar. Kuru yolum olarak adlandırılan , sadece yolum esnasında belirli evrelerde bazen suya tüy yumuşatma için başvurmaktayız. Elinize ulaşacak kaz eti kargosunda iç organlar Kaz taşlık Kaz ciğeri gibi ürünler paketin içinde ayrı bir pakette olacaktır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargolarda Türkiye geneli maksimum gönderim süresi 2 gündür. Fakat bazı durumlarda kargoya bağlı sebeplerde bu süre 3. Güne uzayabilmektedir.

Güvenli Doğal organik biz kaz eti lezzeti tatmak istiyorsanız iletişim numaralarımız ve fiyatlandırma bilgilerimiz hemen aşağıdadır.

BURSA KAZ ETİ SİARİŞ HATTI 0531 366 91 18

KAZ ETİ KİLOGRAM FİYATI 85 TL

Bunun haricinde yazımızda , aklınızda ki sorulara cevap bulamadıysanız 0531 366 91 18 numarasından Vatsab üzerinden yazılı olarak ta sorularınızı sorabilirsiniz.

ARA 0531 366 91 18
WEB TASARIMCI